Načítám...

Italská značka Nutrifree na Beluno.cz!

18. 10. 2017

NF350.jpg

Italská značky Nutrifree je na českém trhu již nějakou dobu. Pro svou oblíbenost jsme se rozhodli nabídnout na našem e-shopu veškerý sortiment, který nabízí. Od pečiva, směsí, těstovin, cereálií, až po sladké a slané pochutiny. Všechny produkty jsou bezlepkové, některé také neobsahují laktózu, vejce, sóju a 90% sortimentu je bez palmového oleje.

A proč je značka Nutrifree tak výjimečná? Značka Nutrifree při zpracování produktů vyznává čtyři hlavní hodnoty. Důraz je kladen na kvalitu surovin (jsou zcela bez GMO, hydrogenovaných tuků, umělých barviv, konzervantů a chemických aromat), bezpečnou výrobu (všechny produkty jsou vyrobeny v závodě Nutrifree certifikovaném ministerstvem zdravotnictví), inovaci a originalitu produktů (netradiční chuť, pestrá nabídka) a naslouchání požadavkům spotřebitelů.

Značka představuje koncept “bez lepku a chutně” už více než 15 let nabízí stravovací model pro celiaky, ve kterém je nepřítomnost lepku samozřejmostí. Nabízený sortiment neustále rozvíjí s důrazem na rovnováhu zdraví a chuti.

Věříme, že bude chutnat i Vám!